Якщо ви ще досі не сформували програму на вихідні, пропонуємо найгарячіші події.
У рамках фестивалю "Ніч у Львові" відбудеться вечірка Night at the Museums.
Line-Up:
- Akvilina ( Cinnemon) / Lithuania
- MIYA
- Kate Azarova
Вечірка стартуватиме о 21:00 з 12 по 14 липня.
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Перерахунок пенсій: у кого та на скільки зростуть виплати
13 липня у Меморіальному музеї тоталітарних режимів "Територія Терору", у межах проведення Фестиваль "Ніч у Львові" відбудуться показ фільму "Де-фак-то" та дискусія дискусія після. Вхід вільний.
12-13 липня також відбудуться екскурсії з професійними супроводом по Личаківському кладовищі в пошуках скорботних ангелів. З розкладом екскурсій можна познайомитися тут.
Кінотеатр "Коперник" запрошує всіх на перегляди кінострічок німого кіно. вартість одного сеанту - 20 гривень.
У клубі Picasso відбудеться Сольний концерт Артема Кая - неодноразового переможця "Караоке на майдані" та учасника "Х-фактор".
Більше подій тут.
Нагадуємо, що львівські школярі можуть залишитися без шкільних автобусів.
Як повідомляв портал Знай.uа, більшість вступників мають подавати їх в електронній формі через власні кабінети.
Також портал Знай.uа писав, що діти імітують зникнення на 24 години, поки батьки разом з поліцією проводять пошукові операції.