Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, який балатується в депутати по 115 округу від партії “Самопоміч”, на своїй сторінці Facebook висловив подяку Андрію Садовому та його дружині Катерині Кіт-Садовій. Вони ж на своєму будинку закріпили банер з зображенням Андрія Москаленка.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський нещодавно зустрівся з мером Львова Андрієм Садовим у рамках робочого візиту та прогулявся вулицями міста.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в мережі з'явилося повідомлення про те, що чинний президент України Володимир Зеленський їде до міста Краматорськ Донецької області.

Також портал "Знай.uа" писав, що "совок" із приміщення українського парламенту викорінити неможливо.

Популярні новини зараз

Не накликай лихо на Новий 2026 рік: який продукт заборонено ставити на стіл, щоб не образити Червоного Коня

В українських містах можуть оголосити евакуацію людей: до чого готуватися

Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати

Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень

Показати ще