У Львові з'явився шахрай, який під чужим ім'ям виманює великі суми грошей.
Про це повідомляє "“Львівська мануфактура новин".
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Оксана Максімова із Херсонщини опублікувала у турківській групі, у "Facebook", пост з проханням допомогти знайти шахрая, який у п’ятницю видурив у її сім’ї 16 тисяч гривень. Розмістила копії сторінок паспорта, які той їм переслав.
Гороскоп на сьогодні 16 серпня: фінанси овнів, обман близнюків та розчарування риб
"Пряники" для агресора: чиновники Трампа пропонують "винагородити" Путіна за мир в Україні
За скромну надбавку доведеться поборотися: ПФУ поставив пенсіонерам умови
Спишуть з картки всі гроші: у ПриватБанку терміново звернулися до всіх клієнтів
Жінка думала, що на фото — і є шахрай. Згідно з даними, він прописаний у Турці. Однак, насправді чоловік використав документи загиблого в АТО Героя України, всесвітньо відомого оперного співака, львів’янина Василя Сліпака.
Таким чином виявилось, що аферист виманив у довірливої жінки з її дідусем 16 тисяч гривен. Довірливі люди хотіли придбати машину на OLX. Чоловік, який прикинувля Василем Сліпаком розповідав, що у нього хвора мати і гроші потрібні негайно. Після отриманого просто зник зі всіх соц мереж і перестав брати слухавку.
Нагадаємо, що львів'ян косить десятками: повечеряли - і на лікарняне ліжко
Раніше портал "Знай.ua" писав, що Львів пішов під воду: стихія взяла в полон десятки людей, місто неможливо впізнати
Також портал "Знай.ua" інформував, що Львів'яни зможуть літати до Києва за копійки: прощавайте, смердючі потяги Укрзалізниці