Відомий український виконавець Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп'яхова нещодавно стали батьками. Їхній син Михайлик з'явився на світ 14 червня. З того часу щасливі батьки діляться емоціями й досвідом, а також показують як росте їхній малюк.

На своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де за його життям стежать понад 80 тисяч читачів, Віктор Павлік часто ділиться зворушливими знімками зі своїм маленьким сином.

Цього разу артист в Інстаграм-сторіс показав, як купає маленького Михайлика, схилившись в окулярах над ванночкою з дитиною.

Віктор Павлік, instagram.com/viktorpavlik

Напередодні Віктор Павлік задрімав з малюком на дивані, зворушивши серця своїх підписників зворушливим знімком. Судячи з постів та інстаграм-сторіс, музикант намагається багато часу проводити з немовлям.

Популярні новини зараз

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Красень-психолог Роман Свечкоренко піде зі знайомства з "Холостячкою" Златою Огнєвіч: "Скасую будь-яку зустріч"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Показати ще

"Такий солодкий хлопчик! Це, звичайно, дуже складний вік, але зате найніжніший))) бажаю, щоб було якнайбільше можливості ним насолоджуватися!!!", "Здоров'я Вашій родині 🔥🔥", - реагують у коментарях зворушені підписники.

Коментарі, instagram.com/viktorpavlik

Нагадаємо, Віктор Павлік показав любов, яка Катерині Репяховій і не снилася: так ніжно. Віктор Павлік показав всю свою ніжність

Як повідомляв портал "Знай.ua", Катерина Репяхова згадала, як їх з Віктором Павліком "звів" психолог: "Мріяла про це завжди". Катерина Репяхова розповіла, чим займалася до зустрічі з Віктором Павліком

Також "Знай.ua" писав, дружина Віктора Павліка відірвалася з мамою на відпочинку: "Вирішила наливочки випити". Катерина Репяхова відпочиває з мамою на Закарпатті